Wprowadź tekst we wnetrze

Nie wiem już chwilami kim jestem, czy widmem minionej miłości przeżytej ostatnio, czy zombie osobowości która dorastała we mnie przez tyle lat. Teraz zamiera. Widzę jak głuchnie i blednie, tracąc jakikolwiek kolor. Oczy nieruchomieją, a z ust wydobywa się lekka para wodna, która wskazuję iż jeszcze coś zostało w płucach. Jakiś błysk, znak lub wskazówka na to by nie poddawać się. Z oczu tylko toczą się łzy, brak empatii, i poglądu na uczucia, serce gdzieś znalazło swą skrytkę jak przestraszone zwierzę. Gdzieś wpadło w zakamarek duchy i nie da się go odnaleźć, wydobyć z tej okropnej czarnej studni. Teraz sterowana jak marionetka pochodnymi uczuć, każde nie mające większego znaczenia, nikną w przestrzeni. Tylko pozostają wspomnienia i manewry wariata przywiązanego do łoża, chcącego się wydostać. Przechodzę przez te mury i ciągle siebie pytam, gdzie ja wylądowałam. Pomieszczenia bure, w każdych panuje pustka, przez okna dobiega jasne światło przedzierające się puchu szarych chmur. „co ja tu robię pośród tych niewidocznych dla innych ścian” się pytam? Czyż upadłam? Zapomniałam czym żyłam? To wszystko we mnie, to ciągle widać. Targam się lecz nic z tego, pragnę zdobywać lecz w każdych takich chwil otwieram tylko oczy i widzę to samo. To wszystko co kocham we snach powraca. A z dnia na dzień nasila się ból potylicy i innych części swobodnej egzystencji. Teraźniejszość jak pod firanką pajęczyn, zasnuta mgłą, ścianą która ubezwłasnowolnia. I w końcu można przejrzeć na oczy że tak z każdym się dzieje jednak żaden nie potrafi zauważyć tych reakcji metafizycznych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opowieści finezyjnych gwiazd, Pamiętniki myśli, Psychika, Z rozchlapanych atramentem stron. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>